Strona główna » Aktualności Talex » NASZ PARK MASZYNOWY ROZRASTA SIĘ!

NASZ PARK MASZYNOWY ROZRASTA SIĘ!

2022-01-14

NOWA KOMORA ŚRUTOWNICZA!

Najlepsze co możemy zaoferować naszym klientom, to jakość. Nasza nowa śrutownia niewątpliwie ułatwi nam to zadanie. Wszystko dzięki nowej komorze śrutowniczej, która pojawiła się w naszej firmie!

Pozwala nam nie tylko na znacznie szybszą realizację produkcji, ale dzięki w pełni zautomatyzowanym działaniu zapewnia również idealne i precyzyjne przygotowanie elementów do malowania! A to przecież tak ważne w naszej branży-produkcji maszyn rolniczych w której maszyny pracują w najcięższych warunkach.

Nasza śrutownia została przygotowana według projektu indywidualnego uwzględniającego wszystkie najważniejsze dla nas parametry. Nasz zespół pracowników, który na co dzień zajmuje się obsługą lakierni przygotował dokładną listę funkcji i parametrów jakie miała nam zapewniać nowa śrutownia. Jej główne elementy wyposażenia to między innymi:

  • system zgarniania podłogowego,
  • bramy transportowe,
  • system transportu wsadu,
  • separator ścierniwa,
  • odpylacz,
  • komora doczyszczająca.

Dzięki zaawansowanemu systemowi sterowania zapewniona jest również pełna kontrola oraz analiza pracy urządzenia. To znacznie ułatwia pracę całemu zespołowi oraz zapewnia powtarzalność procesu.
Firma odpowiedzialna za przygotowanie naszej śrutowni, STG Szatkowski Technological Group posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji i montażu komór śrutowniczych. Wiele firm zarówno z Polski jak innych krajów Unii Europejskiej– również z naszej branży agro-korzysta z jej doprecyzowanych rozwiązań!

Ogromny gabaryt, ogromne możliwości!

Po idealnie przeprowadzonym procesie śrutowania powierzchni przechodzimy do kolejnego procesu-mycia chemicznego z odtłuszczaniem i pasywacją. Dzięki temu nasze maszyny są perfekcyjnie wyczyszczone i przygotowane do malowania!

Wszystkie produkowane przez nas maszyny- mają służyć naszym klientom- przez długie lata!
To niemała inwestycja dla każdego zainteresowanego gospodarstwa, więc jeżeli chodzi o jakość- poprzeczkę stawiamy wysoko!

Zapraszamy do obejrzenia filmu dotyczącego nowej śrutowni na naszym FB!
https://fb.watch/ax4xy4ViVH/