Strona główna » Aktualności Talex » SZKOLIMY SIE PRZED SEZONEM!

SZKOLIMY SIE PRZED SEZONEM!

2022-02-08

W ubiegły czwartek 03 lutego 2022r, gościliśmy w naszej firmie dilerów z całej Polski. Nasi eksperci przeprowadzili szkolenie z zakresu budowy i właściwości maszyn, które posiadamy w ofercie.

Dilerzy mogli zaobserwować w jaki sposób w naszej firmie odbywa się produkcja i budowa maszyn Talex na działach: montażu, lakierni, sprzedaży oraz produkcji.

Specjaliści poszczególnych działów prezentowali etapy budowy naszych maszyn.

Oprócz poznania naszej firmy Talex, dilerzy mieli okazję zaobserwować pracę w  firmę Lasertechnika, z którą ściśle współpracujemy, dzięki czemu produkcja naszych maszyn odbywa się według najlepszych standardów oraz znacznie przyspiesza proces produkcji maszyn Talex.

Pierwsza część szkolenia dotyczyła obserwacji etapów produkcji maszyn, natomiast w drugiej części nasi dilerzy mogli osobiście zapoznać się z efektem finalnym maszyny, zadawać pytania, na które z przyjemnością odpowiadali nasi eksperci.

Szkolenie miało na celu podniesienie kwalifikacji dilerów oraz ich wiedzy, abyście mieli pewność, że rozmawiając z naszymi dilerami doskonale będą potrafili doradzić Wam maszynę konkretnie do Waszych potrzeb.

Po ukończonym szkoleniu dilerzy nabyli uprawnienia do prowadzenia sprzedaży maszyn rolniczych i komunalnych Talex na terenie całej Polski. Co również zostało przypieczętowane otrzymanym certyfikatem.