Strona główna » Aktualności Talex » TORNADO NA ŁĄCE – ARTYKUŁ PROFITECHNIKA

TORNADO NA ŁĄCE – ARTYKUŁ PROFITECHNIKA

2022-11-28

Witajcie!

Mamy przyjemność przekazać Wam, że w ostatnim wydaniu magazynu Profitechnika (6-2022) pojawiło się nasze Tornado.

Autorem artykułu dotyczącego niezależnego testu naszej maszyny jest red. Adam Płachta.

Test został przeprowadzony przy użyciu 100-konnego ciągnika New Holland serii TL.  Łatwa obsługa, dokładne przetrząsanie – to atrybuty dostrzeżone przez testujących.

Przetrząsacz Tornado 550 spełnił nasze oczekiwania. Praca na łące. a także sprzęganie z ciągnikiem nie sprawiają trudności. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie dodatkowego koła podporowego. […] Naszym zdaniem Tornado 550 to dobry wybór przede wszystkim dla średnich gospodarstw hodowlanych. Sprawdzi się również w mniejszych gospodarstwach […].” – pisał o naszej maszynie red. Płachta.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym przetrząsaczu Tornado 550 kliknij w ten link.

Jest to już druga maszyna z naszej oferty, która została opisana na łamach tego magazynu. Doceniamy każdą opinię i uwagi odnośnie naszych maszyn, jesteśmy otwarci na sugestię i zdania naszych klientów. Testy prowadzone przez dziennikarzy i rolników pomagają nam rozwijać nasze maszyny w celu lepszego zaspokajania potrzeb użytkowników naszych produktów.

Serdecznie dziękujemy magazynowi Profitechnika za przeprowadzenie testu, oraz red. Adamowi Płachcie za jego zrelacjonowanie.

Zapraszamy Was do przeczytania najnowszego wydania magazynu!