O nas

Doświadczenie i zaangażowanie

 

Firma Talex  powstała w 1990 roku. Ponad 30 lat na rynku maszyn rolniczych sprawiło, że jesteśmy obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek  na rynkach europejskich.

Nasze maszyny są odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych, prężnie rozwijających się gospodarstw  oraz przedsiębiorstw.

Posiadamy swoje przedstawicielstwa  w każdym województwie w Polsce, we wszystkich krajach Unii Europejskiej, oraz na bardziej odległych rynkach takich jak: USA czy Afryka.

Nasze produkty zdobywają zaufanie klientów na całym świecie-znane są z trwałości i niezawodności na lata.

Wszystkim klientom i punktom dilerskim oferujemy pełne wsparcie i zaangażowanie naszego zespołu na każdym etapie.

Zapraszamy do współpracy! 

Dlaczego warto rozpocząć współpracę z naszą firmą?

ROZWIJAMY SIĘ

Nieustannie wdrażamy nowe rozwiązania technologiczne, które nie tylko usprawniają proces produkcji, ale również gwarantują powtarzalność na każdym jej etapie. Pracujemy nad rozwojem każdego z działów- od obróbki po obsługę klienta! Interesują nas tylko najnowsze rozwiązania gwarantujące zapewnienie najwyższej jakości i trwałości produktów na lata!

WSPIERAMY NASZYCH KLIENTÓW

Nasz zespół przygotuje ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie logistyczne, a także pomożemy w doborze części zamiennych. Masz jakieś pytanie? Zadzwoń do nas! Z przyjemnością pomożemy !

STAWIAMY NA NOWOŚCI

Regularnie poszerzamy naszą ofartę. W każdym projekcie staramy się łączyć potrzeby klientów oraz najbardziej optymalne rozwiązania! Współpracujemy z gospodarstwami w całej Europie i USA-chcemy, aby maszyny spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Szczególnie cenimy ten czas kiedy do naszej oferty dołączają nowości.

Co wyróżnia nas wśród innych firm?
0

lat doświadczenia

0

procentowe zaangażowanie zespołu

0

produktów w ofercie

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!
Skontaktuj się z nami