Strona główna » Aktualności Talex » Czas na jesienne porządki z zamiatarką ECO CLEAN!

Czas na jesienne porządki z zamiatarką ECO CLEAN!

2023-10-05

Sezon jesienno-zimowy zbliża się wielkimi krokami, a razem z nim pora na przygotowania do utrzymania czystości na utwardzonych powierzchniach.

Niezastąpionym narzędziem okazuje się być zamiatarka ECO CLEAN. Dzięki swojej wszechstronności i wydajności, ta maszyna staje się nieodłącznym partnerem w jesiennej pielęgnacji placów, dróg komunikacyjnych oraz parkingów.

ECO CLEAN – wszechstronność na wysokim poziomie

Zamiatarka ECO CLEAN została zaprojektowana z myślą o usuwaniu zanieczyszczeń na wszelkich utwardzonych powierzchniach. Kostka brukowa, asfalt czy beton – bez względu na rodzaj nawierzchni, ECO CLEAN radzi sobie doskonale. Co więcej, jej uniwersalność sprawia, że znajduje zastosowanie w różnych sektorach, takich jak rolnictwo, ogrodnictwo, zakłady komunalne czy przemysłowe.

Montaż wózka widłowego, ciągnika czy ładowarki

Jednym z kluczowych atutów zamiatarki ECO CLEAN jest możliwość łatwego montażu do wózka widłowego, ciągnika lub ładowarki.

Dostosowanie do Indywidualnych Potrzeb

Szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego pozwala na dostosowanie zamiatarki do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów:

  • Mocowanie do dowolnej ładowarki
  • Zbiornik na nieczystości otwierany hydraulicznie
  • Zbiornik na nieczystości otwierany manualnie
  • Szczotka boczna prawa
  • Szczotka boczna lewa
  • System zraszania wodą
  • Hydrauliczna regulacja kąta pracy

Czas na porządki – czas na ECO CLEAN!

Zamiatarka ECO CLEAN to nie tylko narzędzie do porządków jesienią. Jej wielosezonowość sprawia, że doskonale sprawdzi się także podczas sezonu zimowego. Funkcja odśnieżania czyni ją niezastąpionym sprzętem, dbającym o bezpieczeństwo na drogach i parkingach nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

W naszej ofercie posiadamy również takie zamiatarki jak: PROFI CLEAN 2,80 oraz TWISTER 1,80-2,00.