Aktualności

Agrotech Kielce 2018

2018-04-11

   Po raz kolejny nasza firma brała czynny udział w targach Agrotech Kilelce 2018. Największe targi nowoczesnej techniki rolniczej przyciągnęły do siebie klientów z całego świata, którzy chcą dobrze przygotować się na nowy sezon rolniczy. Na naszym stanowisku premierowo można było zobaczyć Zgrabiarkę karuzelową Spyder 360 oraz rozdrabniacz ECO 150. Obie maszyny pojawiły się w naszej ofercie w połowie zeszłego roku i cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Targi Agro Park Lublin

Targi Agro Park Lublin

2018-03-10

       W zeszły weekend dobiegły końca jedne z najbardziej oczekwianych targów rolniczych na lubelszczyźnie. W dniach 3-4 marca odbyła się XI edycja targów rolniczych AGRO-PARK Lublin. Mimo siarczystego zimna same targi odwiedziło ponad 30.000 osób, a impreza zgromadziła ponad 200 liderów branży rolniczej. Nie mogliśmy opuścić tak ważnego wydarzenia w Polsce Południowo- Wschodniej, wiec postanowiliśmy po raz kolejny zaprezentować swoje maszyny na tych targach. Całą galerię zdjęć z tych targów mogą Państwo zobaczyć na naszym Facebook'u.   

Agro Show 2017 za nami

Agro Show 2017 za nami

2017-10-03

          W dniach  22-25 września mieliśmy okazję uczetniczyć w największych plenerowych targach w tej części Europy, które mimo niekorzystnej aury pogodowej przyciągnęły do siebie całą masę odwiedzających. To idealne miejsce do zapoznania się z najnowocześniejszymi rozwiązeniami dla rolnictwa. Nasze przedsiębiorstwo w tym premierowo zaprezentowało trzy maszyny: przetrząsarke karuzelową Spyder 360, przetrząsacz 4 wirnikowy oraz małe rozdrabniacze uniwersalne w trzech wersjach roboczych.            Wszystkim osobą które odwiedziły nasze stanowisko chcielibyśmy bardzo podziękować za przybycie i za możliwość wymiany informacji i poglądów na temat maszyn.  Całą galerię zdjęć z targów znaleźć możecie na naszym facebooku .

Mehr

Wróć do góry